""
""
Close
Є питання? Напишіть нам!
Про Freshlab
Ми — команда однодумців, яка працює як налагоджений механізм заради досягнення мети та задоволення потреб замовника
Наша команда
У нашій команді ми зібрали найкращих спеціалістів з досвідом, які зроблять рішення для вас на найвищому рівні
Менеджери
На початку проєкту максимально заглибляться у вашу ідею та проконсультують про етапи розробки. Будуть точкою контакту за нашого боку. Організують роботу команду та презентуватимуть результати.
Системні архітектори
Пропрацюють максимально гнучку структуру продукту відповідно до його цілей та майбутнього розвитку. Закладуть міцний фундамент для забезпечення високого навантаження від кількості майбутніх користувачів.
Бізнес-аналітики
Заглибляться у бізнес-цінності проєкту та проведуть дослідження серед цільової аудиторії. Порекомендують етапи розробки та перекладуть технічне завдання у користувацькі історії для зручної роботи команди розробки.
Веб розробники
Поділяються на бекенд та фронтенд розробників. Перші — запрограмують логіку роботи майбутнього продукту в залежності від потреб користувача та технічних вимог. Забезпечать швидкодію роботи системи з великими масивами даних. Другі — зроблять зручний інтерфейс відповідно до затвердженого дизайну продукту та забезпечать його зв'язок із закладеною логікою.
Розробники мобільних застосунків
Розроблять програмне забезпечення для користування ним на iOS та Android смартфонах та планшетах. Адаптують застосунки під нативні вимоги кожної платформи для максимальної швидкодії та зручності.
Дизайнери
Розроблять UI/UX дизайн вашого майбутнього програмного забезпечення. Проаналізують цільову аудиторію, зроблять дослідження схожих або аналогічних продуктів. Створять не просто "гарно", а ще й "зручно" для ваших користувачів.
Тестувальники
Пропишуть тест-кейси, відповідно до яких продукт буде перевірятись перед офіційним релізом, перевірять та передадуть розробникам всі зафіксовані баги, триматимуть під контролем зворотний зв'язок від реальних користувачів протягом гарантійного періоду.
Інженери
При створенні прототипів обладнання та розробці прошивок саме від них буде залежати якість майбутніх програмно-апаратних комплексів. Підберуть оптимальні компоненти та прорахують первинну собівартість.
Хочете розпочати розробку вже зараз?
Наша команда проконсультує вас щодо початку розробки та етапів реалізації!
Коротко про нас

Freshlab – це підрозділ групи компаній IT INNOVATIONS, який займається професійною аутсорс розробкою програмного забезпечення. Ми пропонуємо послуги розробки програмного забезпечення будь-яких видів: мобільних застосунків для iOS та Android, веб додатків, проєктування баз даних, створення адаптивних вебсайтів та комплексних продуктів. Ми володіємо більш ніж 17-річним досвідом, маємо власну експертизу інтеграції інновацій у бізнес, якою ділимося з нашими замовниками.


Ми працюємо єдиною командою з 2014 року. За цей час ми реалізували десятки проєктів різного ступеня складності. До кожного завдання ми підходимо зі свіжими ідеями та поглядами, завжди рекомендуємо оптимальні варіанти реалізації.


До кожного завдання ми підходимо одночасно і творчо, і максимально серйозно – пропонуємо нові тенденції у вирішенні типових завдань. Нам довіряють провідні компанії з різних країн світу!

Хочете до нас у команду?
Надішліть нам своє резюме та ми його обов'язково розглянемо!
Ми збираємо cookies та досвід відвідувачів для покращення роботи веб-сайту
OK