""
""
Close
Є питання? Напишіть нам!
FregatSmart
Система дистанційного моніторингу та управління зрошувальними машинами
Що таке FregatSmart
IoT-продукт, який допомагає здійснювати онлайн моніторинг та керування системами іригації, встановлених в полях. За допомогою мобільних застосунків або вебінтерфейсу в дистанційному режимі відбувається включення або виключення кругових, фронтальних або іподромних машин, вибір секторів для роботи. Існує можливість створювати поливні завдання на майбутнє, керувати поливом у залежності від погодних умов та стану ґрунту, планувати інші технологічні операції.

Що було зроблено
Розроблена комплексна система по адмініструванню та користувацькі інтерфейси на базі адаптивного вебдодатка та нативних мобільних застосунків на базі iOS та Android. Розроблено власний протокол обміну даними між сервером та контролером керування, систему автоматичного сповіщення при виникненні аварійних ситуацій. Розроблена інтеграція з сервісом погодних даних Meteotrek та гнучка система звітності для комплексного аналізу роботи систем зрошення.

Мета замовника
Збільшити привабливість зрошувальних систем власного виробництва внаслідок розробки інноваційного інструменту для дистанційного керування та моніторингу іригаційних машин, вийти на міжнародні ринки та підвищити конкурентоспроможність в Україні.
4 цікаві факти про проєкт
 • Розробка протоколів
  Створення власного протоколу обміну даними з контролером керування
 • 3 команди розробки
  Менеджмент та синхронізація роботи 3 команд одночасно
 • Життєвий цикл
  Автоматизація всього життєвого циклу зрошувальної системи
 • Meteotrek
  Інтеграція з сервісом Meteotrek для отримання погодних даних в онлайні
Вас може зацікавити
Програмно-апаратний комплекс для метеорологічного моніторингу та сервіс погодних даних
Онлайн платформа для збору, обліку та аналітики інформації від стаціонарних та мобільних автоматичних заправлювальних станцій
IoT-рішення для дистанційного моніторингу стану бджолиних вуликів за допомогою спеціалізованого обладнання та мобільних застосунків
Хочете схожий проєкт?
Розпочніть розробку прямо зараз!
Наша команда проконсультує вас щодо початку розробки та етапів реалізації!
Про нас говорять
Ми збираємо cookies та досвід відвідувачів для покращення роботи веб-сайту
OK