""
""
Close
Є питання? Напишіть нам!
i-bee
IoT-рішення для дистанційного моніторингу стану бджолиних вуликів за допомогою спеціалізованого обладнання та мобільних застосунків
Що таке i-bee
i-bee – IoT-рішення для віддаленого контролю стану пасік та бджіл. На кожен вулик встановлюються спеціальні пристрої, які фіксують ряд параметрів про стан вуликів на пасіці: температуру, вологість та звук всередині вуликів, вагу вулика, а також мають вбудований датчик руху та відкривання кришки вулика. Всі ці дані передаються через базову станцію на сервер по GSM каналу і виводяться в мобільний застосунок бджоляра. За допомогою i-bee бджолярі мають можливість дистанційно контролювати своїх бджіл, отримувати оперативні тривожні повідомлення у разі нештатних ситуацій, а також фіксувати щоденний приріст меду та стан бджіл.

Що було зроблено
Продукт i-bee був повністю реалізований нашими спеціалістами: починаючи від формування концепції продукту, його дизайну, проєктування та розробки пристроїв, закінчуючи розробкою алгоритмів взаємодії обладнання з сервером, проєктуванням баз даних, мобільних застосунків для iOS та Android, веб додатка для адміністрування користувачів та пристроїв. Ми ведемо постійну роботу над адаптацією продукту, включаючи прив'язку платіжних систем для різних регіонів, вдосконалення інтерфейсів з урахуванням отримання зворотного зв'язку від користувачів, нарощування функціонала та покращення юзабіліті.

Мета замовника
Розробити програмно-апаратний комплекс, який допоможе здійснити безперервний дистанційний моніторинг стану бджолиних вуликів та у перспективі зможе зібрати big data для подальшої аналітики.
4 цікаві факти про проєкт
 • Власна пасіка
  Розміщення власних вуликів на 26-му поверсі у Києві для підтвердження теорій
 • Максимальні функції
  Найкраще поєднання ціни та функціоналу за відгуками користувачів
 • Аналіз звуку
  Потенціал застосування штучного інтелекту для формування попереджень
 • Датчик на льоток
  Створення унікального у світі датчика для підрахунку бджіл та аналітики
Вас може зацікавити
Програмно-апаратний комплекс для метеорологічного моніторингу та сервіс погодних даних
Система дистанційного моніторингу та управління зрошувальними машинами
Сигналізація нового покоління, яка складається з пристроїв та мобільних застосунків і встановлюється власноруч
Хочете схожий проєкт?
Розпочніть розробку прямо зараз!
Наша команда проконсультує вас щодо початку розробки та етапів реалізації!
Про нас говорять
Ми збираємо cookies та досвід відвідувачів для покращення роботи веб-сайту
OK