""
""
Close
Є питання? Напишіть нам!
Meteotrek
Програмно-апаратний комплекс для метеорологічного моніторингу та сервіс погодних даних
Що таке Meteotrek
Meteotrek – IoT-рішення для віддаленого контролю погодних умов за допомогою спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення. Датчики фіксують параметри та в онлайн режимі надають можливість їх переглядати у мобільних застосунках та вебверсії продукту. У програмному забезпеченні є можливість додавання обладнання до власних полів, або підписки на станції публічного доступу. Користувач отримує можливість перегляду історичних даних за багато років, аналізувати врожайність, за допомогою спеціальних алгоритмів здійснювати аналіз різних накопичуваних параметрів та прогнозів погоди.

Що було зроблено
Продукт Meteotrek був повністю реалізований нашими спеціалістами: починаючи від формування концепції продукту, його дизайну, проєктування та розробки пристроїв, закінчуючи розробкою алгоритмів взаємодії обладнання з сервером, проєктуванням баз даних, мобільних застосунків для iOS та Android, користувацького та адміністраторського веб додатку для роботи з користувачами та пристроями. Ми ведемо постійну роботу над адаптацією продукту, розширенням функціонала під різні сільськогосподарські культури, вдосконаленням інтерфейсів з урахуванням отримання зворотного зв'язку від користувачів, нарощуванням функціонала та покращенням юзабіліті.

Мета замовника
Розробити та впровадити комплексний професійний продукт для метеорологічного моніторингу, адаптований для українських користувачів. Додатково — покращити якість метеорологічного прогнозу внаслідок щільного встановлення метеорологічних станцій на території України.
4 цікаві факти про проєкт
 • Обладнання
  За роки існування кількість модифікацій метеостанцій виросла з 1 до 28
 • Укргідрометцентр
  Meteotrek здійснює регулярний обмін даними з Укргідрометцентром
 • Сертифікація
  Наявність метрологічного сертифіката на обладнання Meteotrek
 • Кросплатформеність
  Мобільні застосунки створювались одночасно для двох платформ
Вас може зацікавити
Система дистанційного моніторингу та управління зрошувальними машинами
Платформа GPS моніторингу та управління транспортом для бізнес-клієнтів
IoT-рішення для дистанційного моніторингу стану бджолиних вуликів за допомогою спеціалізованого обладнання та мобільних застосунків
Хочете схожий проєкт?
Розпочніть розробку прямо зараз!
Наша команда проконсультує вас щодо початку розробки та етапів реалізації!
Про нас говорять
Ми збираємо cookies та досвід відвідувачів для покращення роботи веб-сайту
OK