Close
Є питання? Напишіть нам!
Meteotrek
Програмно-апаратний комплекс для метеорологічного моніторингу та сервіс погодних даних
Що таке Meteotrek
Meteotrek – IoT-рішення для віддаленого контролю погодних умов за допомогою спеціалізованого обладнання та програмного забезпечення. Датчики фіксують параметри та в онлайн режимі надають можливість їх переглядати у мобільних застосунках та вебверсії продукту. У програмному забезпеченні є можливість додавання обладнання до власних полів, або підписки на станції публічного доступу. Користувач отримує можливість перегляду історичних даних за багато років, аналізувати врожайність, за допомогою спеціальних алгоритмів здійснювати аналіз різних накопичуваних параметрів та прогнозів погоди.

Що було зроблено
Продукт Meteotrek був повністю реалізований нашими спеціалістами: починаючи від формування концепції продукту, його дизайну, проєктування та розробки пристроїв, закінчуючи розробкою алгоритмів взаємодії обладнання з сервером, проєктуванням баз даних, мобільних застосунків для iOS та Android, користувацького та адміністраторського веб додатку для роботи з користувачами та пристроями. Ми ведемо постійну роботу над адаптацією продукту, розширенням функціонала під різні сільськогосподарські культури, вдосконаленням інтерфейсів з урахуванням отримання зворотного зв'язку від користувачів, нарощуванням функціонала та покращенням юзабіліті.

Мета замовника
Розробити та впровадити комплексний професійний продукт для метеорологічного моніторингу, адаптований для українських користувачів. Додатково — покращити якість метеорологічного прогнозу внаслідок щільного встановлення метеорологічних станцій на території України.
4 цікаві факти про проєкт
Обладнання
За роки існування кількість модифікацій метеостанцій виросла з 1 до 28
Укргідрометцентр
Meteotrek здійснює регулярний обмін даними з Укргідрометцентром
Сертифікація
Наявність метрологічного сертифіката на обладнання Meteotrek
Кросплатформеність
Мобільні застосунки створювались одночасно для двох платформ
Хочете схожий проєкт?
Розпочніть розробку прямо зараз!
Our team will advise you on the start of development and implementation stages!
They talk about us
We collect cookies and visitor experience to improve website performance
OK