Close
Є питання? Напишіть нам!
I-SEE
Сигналізація нового покоління, яка складається з пристроїв та мобільних застосунків і встановлюється власноруч
Що таке I-SEE
I-SEE – безпека вашого автомобіля у вашому смартфоні. IoT-рішення, за допомогою якого користувач знижує ризики викрадення власного автомобіля. Клієнт купує обладнання, встановлює його у свій автомобіль власноруч за лічені хвилини та за допомогою смартфону отримує повідомлення в режимі охорона – зникання зв’язку, спрацювання датчика руху або запалювання, удару по склу або колесу тощо. Все управління та інформування відбувається через смартфон користувача за допомогою спеціального мобільного застосунку.

Що було зроблено
Проєктування і розробка з нуля всього програмно-апаратного комплексу. Проєктування, тестування і серійне виробництво двох пристроїв – трекера та маяка, які доповнюють один одного за своїм функціоналом. Розробка бекенд програмного забезпечення, а також мобільних застосунків для iOS і Android. Також нами був повністю розроблений дизайн пакування. Реалізуючи функціонал оплати за послугу, ми інтегрувалися з системами LIQPAY та FONDY.

Мета замовника
Розробити програмно-апаратний комплекс, який знизить ймовірність викрадення автомобіля та підвищить шанси на його повернення. Ключовою вимогою була розробка обладнання, що встановлюється своїми руками, та мобільних застосунків iOS та Android для контролю власного авто.
4 цікаві факти про проєкт
R&D
Тестування продукту в реальних умовах тривало близько року
Жодного викрадення
Після комерційного запуску продукту нам не відомо про хоча б одне викрадення
Конкуренція
Після виходу I-SEE на ринок сталося різке падіння вартості у конкурентів
Київстар
Розробка брендованого рішення під найбільшого мобільного оператора
Хочете схожий проєкт?
Розпочніть розробку прямо зараз!
Our team will advise you on the start of development and implementation stages!
They talk about us
We collect cookies and visitor experience to improve website performance
OK